czwartek, 21 maja 2015

Płytka BPS BP-L015- recenzja

Niedawno otrzymałam paczuszkę od Born Pretty Store z wybranymi produktami do kolejnych recenzji. Oczywiście nie mogłam sobie darować kolejnej płytki. Zdecydowałam się na płytkę BP-L015.

Już po pierwszym zdjęciu widać coś nowego. Płytka przychodzi zapakowana w kartoniku w azteckie wzory. Fajny pomysł, bo ma swoje miejsce a nie leży luzem w szufladzie. Standardowo zabezpieczona jest niebieską folią, którą zdejmujemy przed pierwszym użyciem.
 Płytka ma wymiany 6cm x12cm. Wzory całopaznokciowe mają 14cm x 20cm. Przyklejona jest do plastikowej podkładki koloru białego.


Wzory odbijają się świetnie, jak zwykle. Jedynie z ptaszkami miałam mały problem.. Podkreślam, że są one odbite za pierwszym razem i zwykłym lakierem.


Płytkę możecie kupić w  Born Pretty Store, a dokładnie tu. Aktualnie jest w promocji i kosztuje 4,79$. Jej regularna cena to 5,99$. Zachęcam do zajrzenia na dział Nail Art , gdzie sklep oferuje wiele ciekawych produktów do zdobienia w atrakcyjnych cenach.Polecam też mój kod SJL91, który obniży cenę nieprzecenionych artykułów o 10%.
A teraz czas na zdobienia. Mam wiele pomysłów na manicure z użyciem tych wzorów. A oto dwa z nich.


Wersja minimalistyczna: 
I na bogato:


2 komentarze:

  1. Obydwa zdobienia ładne, szczególnei wersja minimalistyczna (wcale nie uważam jej za taką!) wpadła mi w oko. Caraz bardziej podobają mi się miksy, a twoja kompozycja jest bardzo udana.

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem ciekawa płytka. A zdobienia bardzo mi się podobają :-)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów