środa, 19 kwietnia 2017

Mata do stempli od Born Pretty Store

W mojej kolekcji produktów od Born Pretty Store nie mogło zabraknąć ich maty do stempli. Ja dla siebie wybrałam wersje większą, ale jest też mniejszy rozmiar.
Mata zapakowana jest w tekturowe etui w którym możemy ja przechowywać. Moje niestety w trakcie transportu zostało trochę przygniecione i już nie jest takie kształtne. Ale najważniejsza jest zawartość. Mata jest ciut mniejsza niż A4. Wykonana jest z przejrzystego silikonu. Mamy wydzielone miejsca na robienie naklejek oraz testowania lakierów na jasnym i czarny tle. Jest też miarka choć nie do końca wiem jakie jest jej przeznaczenie.Jak jej używać Pokrywamy część maty topem, odbijamy na tym wzór, kolorujemy, odklejamy i mamy gotową naklejkę. Ja nakładam je na niecałkiem suchy lakier i pokrywam topem. Nadmiar usuwam pędzelkiem namoczonym w acetonie.

 
Mata taka bardzo się przydaje, gdy musimy wykonać dużo naklejek a nie dysponujemy tyloma stemplami. 
Co do czyszczenia to ja używam rolki do ubrań, gdyż boję się do niej zbliżać z acetonem czy zmywaczem.

Mata jest do kupienia w Born Pretty Store, a dokładnie tu. Aktualnie kosztuje 15,99$. Pamiętajcie o moim kodzie SJL91, który obniży cenę nieprzecenionych produktów ( a więc i tej maty) o 10%. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.


A tu już look na cały manicure:4 komentarze:

 1. Zastanawiam się nad zakupem tej maty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pazurki! Mam tą matę ale w sumie rzadko używam

  OdpowiedzUsuń
 3. super pazurki :)
  Buziaki,
  http://loveshinny.pl

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów