środa, 8 marca 2017

Holo pyłek od BPS

W końcu i ja się go doczekałam. Holo pyłek od Born Pretty Store jest już w moim posiadaniu.


Jak widać na powyższym zdjęciu pyłek przychodzi w holograficznym woreczku strunowym. Załączona jest do niego pacynka do aplikacji produktu. Sam pyłek znajduje się w plastikowym ozdobnym słoiczku. Jest go tam 1 gram.

Pyłek ten aplikujemy na top no wipe czyli bez warstwy dyspersyjnej. Na wzorniku zobaczycie wtarty w czarny Semilac, który takowej warstwy nie posiada więc można pyłki wcierać bezpośrednio w ten lakier.


Pyłek wciera się ładnie nie pozostawiając drobinek brokatu. Jest tez bardzo wydajny. Osobiście gdy go wybierałam byłam pewna, że na moich paznokciach zagości na czarnej bazie, ale na jasnych kolorach podoba mi się bardziej. Dlatego też noszę teraz niebieskie holograficzne paznokcie. Baza jest 170 Color it premium od Silcare. Użyłam topu od Born Pretty Store, gdyż nie posiada wspomnianej dyspersji.


Paznokcie noszę od kilku dni i byłam pewna, że pojawi się problem odchodzenia topu na końcówkach jak to się działo przy innych tego typu pyłkach już następnego dnia. Tu jednak zaskoczenie bo trzyma się bardzo dobrze. Dlatego też mogę go Wam polecić z czystym sumieniem.

Pyłek możecie kupić w Born Pretty Store, a dokładnie tu. Aktualnie kosztuje 7,99$, a gdy nie jest w promocji możecie go kupić z 10% znizką używając mo kod rabatowy SJL91. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

A teraz kilka fotek manicure w różnym świetle:

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam holo! Cudowne są te holo pyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardziej mi się spodobał na niebieskim niż czarnym. Może się skuszę, skoro top nie odchodzi. :)
  Pozdrawiam. Wszystkiego najlepszego! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing holo effect, I love this holo powder! :-)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów