niedziela, 16 października 2016

Ya Qin An #15 od Born Pretty Store

Dziś chcę Wam zaprezentować kolejny (3) w mojej kolekcji lakier do stempli Ya Qin An. Tym razem jest to nr 15- intensywny róż.

Mam biały i granatowy z tej serii i bardzo je lubię. Ten jest tak samo dobry jak jego bracia. Kwadratowa buteleczka ma pojemność aż 18ml dzięki czemu starczy na bardzo długo (wiem to bo biały ciągle męczę a jeszcze mam go połowę). Odbija bardzo dobrze. Po pokryciu topem na czerni trochę blednie, ale i tak ładnie się prezentuje. Ponownie jestem bardzo zadowolona i teraz myślę nad powiększeniem kolekcji o żółty kolor.Lakier Ya Qin An kupicie w Born Pretty Store, a dokładnie tu # 21282. Aktualnie kosztuje 4,76$. Pamiętajcie, że ten czy inny produkt możecie kupić z 10% zniżką (gdy jest w cenie regularnej) używając mojego kodu SJL91. Wysyłka nierejestrowana jest zawsze darmowa.

A tu już cały manicure. Wiem, że róż na pozostałych paznokciach nie bardzo się zgrał, ale przy sztucznym świetle, gdy je malowałam wydawał się ok. Wzór pochodzi z płytki BPL-043.


5 komentarzy:

  1. Bardzo ładnie wyszło, uwielbiam różowe zdobienia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładny ma kolor, szczególnie na bieli <3

    OdpowiedzUsuń
  3. kompletnie nie mój klimat, wolę raczej jednolity manicure, czasami ewentualnie dodam jakiś mały element domalowany semilacowym stylografem :)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów