poniedziałek, 13 czerwca 2016

Płytka hehe 012 od Lady Queen

Płytkę tę dostałam kilka miesięcy temu, ale teraz dopiero nadszedł czas na manicure w stylu marynarskim. Wcześniej jakoś mi to nie pasowało ze względu na porę roku. Teraz jest słonecznie więc myślę, że mani jest na miejscu.
Bohaterką wpisu jest płytka hehe 012 od Lady Queen. Wybrałam ją ze względu na kotwicę-tak jeden wzór wpłynął na moją decyzję.


Płytka ma 5,5cm średnicy i najduje się na niej 12 wzorów o morskiej tematyce. Wzory odbijają się dobrze, choć 2 musiałam poprawić (ale często mi się to zdarza przy wzorach ze szerokim wyżłobieniem).


Płytkę możecie zamówić w Lady Queen, a dokładnie tu. Kosztuje2,99$. Z moim kodem BFLC15 otrzymacie 15% rabatu. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.


Myślę, że użyje jej do stworzenia manicure z rafa koralową, ale na razie postawiłam na proste zdobienie z kotwicą. Z góry przepraszam za skorki, przesuszyły się pod wpływem acetony gdy zdejmowałam hybrydę i za zbąblowany top (pól butelki a już do niczego).
9 komentarzy:

 1. Czasami te płytki z małymi wzorami nadają się idealnie do uzupełnienia jakiegoś zdobienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Płytka do wakacyjnych letnich zdobień jak znalazł

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie wyszło to zdobienie ;-) Płytka idealna na sezon letni!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny manicure, a ja żałuję, że ta płytka nigdy nie weszła w moje posiadanie, przydała by się na tę porę roku ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. mani jest przecudne, muszę sama się na takie skusić <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta płytka jest świetna ! Wprawdzie nie mam niebieskiego koloru, ale mam kobalt z semilaca- także myślę, że na wakacyjny wyjazd takie zdobienie będzie idealne, dzięki za inspiracje!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów