czwartek, 21 kwietnia 2016

Oraganizer na płytki od BPS

Dziś pokażę Wam w czym od jakiegoś czasu trzymam moje ulubione prostokątne płytki z serii BPL. Podejrzewam, że wiele z Was już posiada ten organizer, a jeśli nie to wkrótce stanie się jego posiadaczką.

Mam już mały organizer który kupiłam w Born Pretty Store, ale brakowało mi "domku" na ich większe płytki. Organizer ma wymiary 14,5x10cm. Wewnątrz znajduje się 20 (13,5x9cm) stron na płytki. Te z serii BPL mieszczą się po jednej na stronę, chyba, że usuniemy z nich plastikowe podkładki wtedy wejdą 2. Samo etui jest bardzo dobrze wykonane. zatrzask dobrze trzyma, strony są porządnie przymocowane, a logo ładnie wytłoczone. Osobiście przeszkadza mi trochę to, że strony są trochę mało przezroczyste i gdy ktoś ma słabszy wzrok nie widzi dokładnie wzorów na płytce.

Holder jest do kupienia w Born Pretty Store, a dokładnie tu. Aktualnie jest na promocji i kosztuje 7,99$. Pamiętajcie, że używając mojego kodu SJL91 otrzymujecie rabat 10% od nieprzecenionych artykułów. Wysyłka nierejestrowana jest zawsze darmowa.


6 komentarzy:

 1. Mam, mam i zdecydowanie uważam, że jest b. przydatny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dwa i rozważam zakup kolejnych :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałby mi się taki organizer i ten mniejszy na okrągłe płytki.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie przybywa płytek, więc niedługo taki sobie chyba zamówię ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. muszę zamówić, bo moje płytki sie walają w szufladzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Od dawna mam sobie sprawić organizer na płytki , bo poupychane mam po szufladach

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów