czwartek, 3 marca 2016

Holo pyłki od Dobrej rady

Mało mnie, bo czas który poświęcałam na blog i paznokcie kradną mi treningi przed laptopem (melb, chodakowska)- chce się ogarnąć.

 Postanowiłammimo wszystko pokazać Wam moje ostatnie nabytki paznokciowe, a mianowicie pyłki holo. Kupiłam je u dobrej rady, ale mają je też wystawione na allegro. Koszt jednego to 2zł. Część z nich (złoty, srebrny, czy białe opalizujące) mam od lat, kilka (fiolet,róż, czerwień,zielony, turkus i szafir) kupiłam w tym tygodniu. Pyłki wcierałam w warstwę dyspersyjną koloru zbliżonego do koloru pyłku.7 od lewej to pyłek jasno niebieski w tarty w turkus od Neonail, dwa ostatnie to pyłek opalizujący na zielono wtarty w turkus i w czarny. Ja jestem zachwycona. Sieć zalewają coraz to nowe sklepy oferujące pyłki, ale cena 5-6zł za kolor była dla mnie za wysoka więc te pyłki to tańsza alternatywa, a sprawują się całkiem dobrze.
Nagrałam filmik by lepiej ukazać jak mienią się kolory. Robiłam to pierwszy raz więc w tle słychać bajkę moich dzieci, zegar itd. Ale najważniejszy jest obraz. Może coś tam dojrzycie.9 komentarzy:

 1. łooo...mienią się obłędnie!! Filmik bardzo dobrze pokazuje ich błysk!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądają ;) Lubie takie błyskotki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepiej na turkusie i niebieskim <3 takie przepiękne błyskotki <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super efekt;) na szczęście mam top holo z CA;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś w sam raz dla takiej sroki jak ja^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny ciesze sie ze sie podobaja. Na zywo w sztucznym swietle jest moc

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów