piątek, 19 lutego 2016

Delikatne ornamenty- powtórka

Macie czasami tak, że zdobienie, które wykonacie tak Wam się spodoba, że postanowicie je powtórzyć??? Tak było w tym przypadku. Motyw ten zrobiłam na paznokciach siostry, ale zapragnęłam też u siebie.

Moje paznokcie nie są jednak pokryte hybrydami, lecz zwykłymi lakierami. Mimo to nosiłam je 6 dni co u mnie jest bardzo dziwne. Zazwyczaj po 2-3 dniach pojawiają się u mnie jakieś odpryski, bo zmywanie ręczne itd. daje się paznokcie we znaki. Od kiedy używam topu Diamond Flash od Sally Hansen manicure utrzymuje mi się przez tydzień. Stąd też wpisy pojawiają się z taką częstotliwością.
Lakier bazowy pod zdobienie to China Glaze First Kiss. Krysie ma marne, ale tu chodziło mi o transparentny lekko rozbielony kolor. Na to nałożyłam Lakier Winylowy nr 1 od Celia. Białym lakierem do stempli (recenzja tu), który mam od Born Pretty Store odbiłam wzór z płytki BPL-007. Szary kolor to lakier Safari z "chińczyka". maluje się nim nawet ok, ale potrzebowałam 3 warstw. I tyle. Mi efekt się podobał choć na zdjęciu nie wyglada tak ładnie jak na żywo.
17 komentarzy:

Jeśli już tu jesteś miło mi będzie jeśli napiszesz kilka słów